Menü
Your Cart

Trendyol RSS Feed

26 May 0 1363
Trendyol Pusula Nedir?Satıcı odaklı bir yöntemin paneline sahip olan trendyol partner panelinde diğer pazar yerlerinde olmayan bir çok özelliği yönetebiliyorsunuz. Genel olarak diğer pazar yelerinden ..
13 Apr 0 1514
Trendyol’da Mağaza Nasıl Açılır?Hiç şüphesiz ki Türkiye’nin en çok satış yapan pazar yeri platformu trendyoldur. Son 3 yılda yaptığı muazzam atak ve harcadığı milyonlarca lira reklam bütçesi ile zir..
17 Mar 0 2361
Trendyol 2022 Kargo ÜcretleriArtan maliyetler ve girdiler dolayısıyla kargolara sık sık zam yapılır oldu. Kurumsal olarak kargo firması ile çalışanlar bu durumla sık sık karşılaşıyor. Trendyolda artan..
10 Feb 0 1169
Trendyolda Promosyon OluşturmaTrendyolda kendi kampanyanızı menü altında bulunana promosyonlar - İndirim oluştur sayfasından oluşturabilirsiniz. Menüye tıklayınca karşımıza gelen kendi kampanyanı oluş..
10 Feb 0 1621
Trendyol Kupon KullanımıTrendyolda müşterilerinize indirim yapmak için indirim kuponları oluşturabiliyorsunuz, kupon ayarlarını yapabileceğiniz menü promosyonlar altında, kuponlarım sayfası içerisinde..
09 Feb 0 4342
Trendyol Pazarlama StratejileriMarkalar, ürünlerini ve hizmetlerini insanlara popüler hale getirmek için çeşitli pazarlama stratejileri kullanırlar. Pazarlama stratejileri ne kadar başarılı olursa, ma..
18 Jan 0 1493
Trendyol Kampanya NotlarıTrendyol Türkiye'nin en büyük bütçeli reklam veren internet sitesi, reklam bütçesine milyonlarca dolar para yatırıyor ve bu kampanya dönemlerinde trafik ortalama 5-6 kat artıy..
firat 18 Jan 0 1620
Kategori Alt Kategori Ürün Grubu Komisyon KDV Dahil Vade Gün Aksesuar Altın(işlenmemiş) 3% 30 ..
10 Jan 0 14462
Trendyolda Mağaza Tasarımı Nasıl Yapılır ?Trendyolda artık bir mağaza tasarlamanıza imkan sağlıyor. Aynı bir web sitesi gibi istediğiniz  ürünlerinizi öne çıkarabilir ve banner çalışmaları yapabilirsi..
10 Jan 0 2408
Trendyol Arama Motoru & Yukarı Çıkma İpuçlarıTrendyol SeoTrendyol da satışlarınıza en çok katkı sağlayacak şey, trendyol arama motoru çalışması yapmaktır. Size bunun için net bir bilgi vermek gerekirs..
alikorukcu 06 Oct 1 14782
Trendyol Satış Arttırma TaktikleriAylık 30 Milyona yakın tekil ziyaretçi sayısına sahip olan Trendyol pazar yeri ile Trendyol'dan satış yapma ile ilgili püf noktaları anlatacağız.Türkiyenin en güv..
alikorukcu 25 Sep 0 3931
Trendyol’da Satış Yapabilmek için Gerekenler Online mağaza üzerinden ürün satmak istiyorsanız Trendyol sitesi kullanabileceğiniz en iyi alternatifler arasında yer almaktadır. Trendyol onl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
whatsapp destek