whatsapp destek
Menü
Your Cart

easyentegre Blog RSS Feed

13 Apr 0 15
Hepsiburada’da Mağaza Nasıl Açılır?Türkiye'nin en eski pazar yeri platformu olan Hepsiburada, internetten alış veriş yapan bir çok kişinin uğrak yeri olması ve internetten alış veriş deyince ciddi bir..
13 Apr 0 13
Trendyol’da Mağaza Nasıl Açılır?Hiç şüphesiz ki Türkiye’nin en çok satış yapan pazar yeri platformu trendyoldur. Son 3 yılda yaptığı muazzam atak ve harcadığı milyonlarca lira reklam bütçesi ile zir..
firat 26 Mar 0 70
Prestashop N11 API Entegrasyonu - Easy Entegre Easy Entegre N11 Api Entegrasyon ModülüEasy Entegre, adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kısa sürede uyum sağlayabilece..
firat 26 Mar 0 201
Prestashop Trendyol API Entegrasyon Modülü - 2x ve 3x uyumlu Easy Entegre Trendyol Api Entegrasyon ModülüEasy Entegre, adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile kısa sürede..
17 Mar 0 84
ÇiçekSepetin de Neler Satabilirim?Çiçek sepeti yakın bir zamanda pazar yeri mantığına geçtiği için artık sadece çiçek ve hediyelik eşya satılan bir platform değil. Çividen masaya, ayakkabıdan kaleme, ..
17 Mar 0 156
Trendyol 2021 Kargo ÜcretleriArtan maliyetler ve girdiler dolayısıyla kargolara sık sık zam yapılır oldu. Kurumsal olarak kargo firması ile çalışanlar bu durumla sık sık karşılaşıyor. Trendyolda artan..
10 Mar 0 170
Hepsiburada 2021 kargo ÜcretleriHepsiburada kargo anlaşmalarının olduğu fiyat listesinini 2021 yılında güncelledi. Artan maliyetler maalesef hepsiburada kargo fiyatlarınada yansımış durumda. Tüm pazar..
10 Mar 0 64
Çiçek Sepeti Entegrasyonu Nedir?Çiçek sepeti ismini sektöre öncülük ettiği çiçek satışından almıştır. Türkiye deki ilk ve en tanınır çiçek satışı pazar yeridir diyebiliriz aslında çiçeksepeti için. Ço..
10 Feb 0 88
Trendyolda Promosyon OluşturmaTrendyolda kendi kampanyanızı menü altında bulunana promosyonlar - İndirim oluştur sayfasından oluşturabilirsiniz. Menüye tıklayınca karşımıza gelen kendi kampanyanı oluş..
10 Feb 0 89
Trendyol Kupon KullanımıTrendyolda müşterilerinize indirim yapmak için indirim kuponları oluşturabiliyorsunuz, kupon ayarlarını yapabileceğiniz menü promosyonlar altında, kuponlarım sayfası içerisinde..
10 Feb 0 146
E-Ptt Avm 2021 Komisyon OranlarıE-Ptt Avm trendyol yada hepsiburada gibi çok sık kullanılan bir pazar yeri olmada kendine özgü bir kullanıcı kitlesi var. Özellikle PTT in oluşturduğu devlet destekli m..
09 Feb 0 145
ÇiçekSepeti Komisyon OranlarıÇiçekSepeti, çiçek ve hediyelik eşya satışı ile başladığı serüvenine bir süredir pazar yeri olarak devam ediyor. Özellikle çiçek satışında pazarı domine ettikte sonra daha..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)