whatsapp destek
Menü
Your Cart

Neden Easy Entegre

1- Pazaryeri Entegrasyon Modülü diğer Opencart modüllerinden farklı olarak pazar yeri API servisleri üzerinden işlem yapmaktadır. Değişen koşullar nedeniyle pazar yerleri API servislerini sürekli güncellemektedir. Modülün sağlıklı çalışabilmesi için aynı güncellemelerin modül üzerinde de yapılması gerekir. Easy Entegre, pazar yeri kaynaklı güncellemeleri mümkün olan en kısa zamanda uygular.

2- Easy Entegre modülüne ait tüm kodlar açık ve şifresizdir. Dolayısıyla içerisinde casus kod bulundurmaz. Modülü sitenize kurup denedikten sonra dilerseniz satın alırsınız. "Ömür boyu kullan" modüller şifreli olarak son kullanıcıya sunulur.

3- "Ömür boyu kullan" adı altında satılan modüller bir süre sonra pazar yeri kaynaklı bir güncelleme, yada modül kaynaklı bir sorun nedeniyle kullanılamaz hale gelmektedir. "Ömür boyu kullan" konseptiyle satıldığı için satıcı firma yada şahıs destek vermek istemeyebilir.

4- Easy Entegre 2007 yılından bu yana yazılım hizmeti veren, güçlü yazılımcı kadrosuna sahip bir firmadır. Her an sorularınıza cevap bulabilir, pazar yerinizi kesintisiz yönetebilirsiniz.

* Fiyatlara KDV dahil değildir.