Menü
Your Cart

easyentegre bayi

Easyentegre Bayilik

Easy entegre bayilik sistemi artık çok daha avantajlı !

Easyentegre bayilik sistemine kayıt olarak, karlı bir ortaklığa dahil olmuş olursunuz. Türkiye'nin önde gelen pazar yerleri; Trendyol, Hepsiburada, N11, Pazarama,  ÇiçekSepeti ve EpttAvm yıllık ödeme planlı modülleri ile müşterilerinize kaliteli, kesintisiz bir pazar yeri entegrasyon deneyimi sunarken, sizde fiyatları kendinizin belirleyebileceği ve her yıl ödeme alacağınız karlı bir çözüm ortaklığına sahip olmuş olursunuz.

Easy entegre bayi sisteminde müşterinizin easy entegre ile olan iletişimini siz belirleyebilirsiniz. İsterseniz Easy entegre logosu, satın al butonları ve destek merkezinin gösterimlerini kaldırabilir, müşterinize entegrasyonu kendi ürününüz gibi sunabilirsiniz. Bu sayede müşteriniz easy entegre ile ilgili hiçbir materyal görmediği ve easy entegre ile iletişimi olmadığı için müşteriniz sizden hizmet alırken fiyatları da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Üstelik bu kadarda değil! Artan easy entegre pazar yeri satışlarınız ile bayi statünüzü yükseltebilir ve daha avantajlı fiyatlar ile easy entegreyi satın alıp yine müşterilerinize pazarlayabilirsiniz.


Şimdi Easy Entegre ile karlı çözüm ortaklığı zamanı !

Bayi Başvuru Formu

Doğrulama Kodu