Menü
Your Cart

İptal / İade Koşulları

MÜŞTERİ, Easyentegre.com’dan satın alacağı ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa elektronik ortamda tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya MÜŞTERİ'ye teslim edilen ürünün SATICI'ya teslim edildiğine ilişkin teslim teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli MÜŞTERİ'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Yazılım ürünlerinde Easyentegre.com sipariş ödemesi sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakkı kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra cayma hakki kullanılamaz)

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakkı Madde 8): Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

Easyentegre.com elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır Easyentegre.com sipariş etmeden önce tüm müşterilerimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek yazılımlarımızın demosuna ulaşarak sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.