Menü
Your Cart

easyentegre Opencart Altyapısı üzerinde çalışan bir Pazaryeri API entegrasyon modülüdür.  Opencart 2.3.0.2 ve Tüm Opencart 3.x versiyonlarıyla uyumludur. Opencart mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur. easyentegre , adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile  kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Easy Entegre ile Opencart mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme  işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, Pazaryerinden aldığınız siparişleri Opencart mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları Opencart mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz ürün güncelleme ve sipariş kontrolü için sitenize özel hazırlanmış cron linkleri ile sunucunuz üzerinden zamanlanmış görev tanımlayarak günün belli zamanlarında otomatik güncellemeler yapabilirsiniz. Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen easyentegre modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, Easy Entegre’nin yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz.


Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme

Otomatik güncelleme özelliği sayesinde, planlı ve anlık, stok ve fiyat güncellemeleri yapabilirsiniz. Bir pazar yerindeki satışınız diğer tümüne yansır.

Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

7/24 Yazılım Desteği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.

Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

Çift Taraflı  Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren Trendyol, N11 ve GittiGidiyor da bulunan ürünlerinizi de kendi panelinize aktarabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Trendyol, N11 ve GittiGidiyor da müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Toplu Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi toplu olarak pazar yerlerine gönderebilir, düzenleyebilir ve satışa kapatabilirsiniz. Ayrıca ürün seçenek ve özellikleride toplu olarak belirleyebilirsiniz.