Menü
Your CartDemoyu Kendiniz Kurmak İsterseniz ;

Easyentegre pazar yeri modülünü indirin. MODÜLÜ İNDİR.

Entgrasyon.zip dosyasını unzip ediniz.

Opencart 3X versiyonu kullanıyorsanız sadece easy entegrasyon modülü, Opencart 2.3.X versiyonu kullanıyorsanız hem easy entegre hemde twig manager modülünü kurunuz. 3X kullanıyorsanız twig manager dosyaları sisteminiz zarar verebilir, bu sebeple V3 için twig manager kesinlikle önerilmez!.

Easyentegre klasöründen yer alan Admin, Catalog, Image ve System dosyalarını public_html dizinine atın.

Opencart admin panelinden giriş yapın, Eklentiler->Eklentiler sayfasına açın. Menüden modülleri seçin. Listelenen modüllerden “Entegrasyon” başlıklı modülü kurun. 

Kurulum tamamlandığında sol menüde entegrasyon menüsü oluşacaktır, Oluşmadıysa sayfayı yenileyin.

Entegrasyon->Ayarlar Sayfasına girin. Üyeliğiniz varsa Email ve parolanızla giriş yapın, Üyeliğiniz yoksa yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Kurulum işlemini tamamlandıktan sonra pazaryeri Api bilgilerinizi girerek pazaryerleri kurulumlarını tamamlayınız.

Opencart V2.3.X Kullanıyorsanız twig-manager eklentisini de kurmanız gerekmektedir. Kurulum için sadece twig manager klasöründeki tüm dosyaları public_html dizinize atmanız yeterli, başka bir ayar gerekmemektedir.

Not: Entegrasyon dosyaları Açık kaynak kodlu olmasına rağmen otomatik güncellenen bir yapıdadır. Mevcut kodlar üzerinden değişiklik yapıldığında güncelleme sistemi sağlıklı çalışmayacak yada gelecek ilk güncellemede yaptığınız tüm değişiklikler iptal olacaktır. Bu sebeple entegrasyona ait hiçbir koda müdahalede bulunmamanızı öneririz.

whatsapp destek