Menü
Your Cart

Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü web sitenizdeki ürünler ile Trendyol pazar yerinde satış yapmanızı sağlayan bir Pazaryeri API Entegrasyon modülüdür.  Opencart 2.3.0.2 ve  Opencart 3.x versiyonlarıyla uyumludur. E-ticaret mağazanızın yönetim paneline kolayca kurulur. Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü , adından da anlaşılabileceği gibi, kolay ve anlaşılır ara yüzü ile  kısa sürede uyum sağlayabileceğiniz kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir.  Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü ile E-ticaret mağazanızda yer alan ürünleri pazar yeri mağazanıza aktarma, satışa açıp, kapama, güncelleme ve silme  işlemlerini ister toplu olarak isterseniz tek tek yapabilir, pazar yerinden aldığınız siparişleri E-ticaret mağazanıza aktarabilir, değişen stok ve fiyatları  mağazanızda ve tüm pazar yeri mağazalarınızda aynı anda güncelleyebilirsiniz.  Sürekli geliştirilen ve yeni özellikler eklenen  Opencart Trendyol Entegrasyon Modülü uzaktan güncellenebilir yapıdadır, Opencart Trendyol Entegrasyon Modülünde  yeni bir versiyonu yayınlandığında tek tıkla modülünüzü güncelleyebilirsiniz. 


Kolay Yönetim

Trendyol mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman Trendyol Mağazanızdaki ürünlerin içerik, fiyat ve stok  güncellemelerini tek tıkla yapabilirsiniz. 

Hızlı Listeleme

Opencart web sitenizdeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Opencart Trendyol Entegrasyonunu satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

7/24 Yazılım Desteği

Opencart Trendyol Modülünün kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.

Güncelleme Desteği

Opencart Trendyol Modülünde yapılan güncellemeleri Entegrasyonumuzda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

Çift Taraflı  Ürün Aktarma

Opencart Trendyol Entegrasyonunda çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; Trendyoldan ürünlerinizi Opencarta indirebilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Trendyolda müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı

Trendyoldan gelen tüm siparişleri otomatik olarak opencart mağazanızın siparişlerinize aktararak muhasebe yazılımları ile kolayca entegre edebilir ve tüm fatura işlemlerinizi tek noktadan çözebilirsiniz.

Diğer Opencart Pazar Yeri Entegrasyonlarımız

Opencart uyumlu diğer pazaryerlerimiz. Easyentegre sayesinde tüm pazar yerlerini tek panalden, kendi sitenizden kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.